Hakkında

Karadenizin En Büyük Konut Projesi

AKS GRUP İnşaat farkı ile nefes alan, eşsiz manzaraya sahip, rahat ve ferah yaşam alanları Trabzon’un merkezinde konumlanan 1001 Pırlanta Vadisi Konutları ile hayat buluyor.

1001 Pırlanta Vadisi, modern mimarisi ile çağdaş bir kent insanının ihtiyaç duyacağı pek çok sosyal aktiviteyi bir arada bulunduran, kendinizi tam anlamı ile güvende hissedeceğiniz, evinizin her metrekaresinin maksimum verimlilikle tasarlandığı eşsiz özelliklere sahip.

Yapımına Ocak 2012’de başlanan 1001 Pırlanta Vadisi, Ekim 2015’te tamamlanacak.

1001 Pırlanta Vadisi, 57 dönüm arazi üzerinde, 17 bloktan ve 1001 konuttan oluşuyor. Projede, 1+1’den 4+1’e kadar ve 5+1 teraslı dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Proje bünyesinde; kaliteli konut birimlerini, zengin ve iyi planlanmış spor ve yaşam alanları ile eğlence ünitelerini, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor.

1001 Pırlanta Vadisi; site sakinlerine, Trabzon’un merkezinde konforlu bir yaşam sunuyor. Yaşam standardını yükseltmek amacıyla geniş olanaklar sunan 1001 Pırlanta Vadisi’nin en önemli özelliği her blokta, 5’inci katlarda bulunan teraslı daireler. Site sakinleri bu sayede kendilerine ait yeşil bir dünya kurma fırsatına sahip oluyor.

1001 Pırlanta Vadisi’nde; proje alanının yüzde 70’i yeşil alan, spor tesisleri ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor. Site sakinlerine kentin karmaşasından ve gürültüsünden uzakta istedikleri her şeyi bulabilecekleri huzurlu bir yaşam sunuluyor. 1001 Pırlanta Vadisi’nde, site sakinlerinin kendilerini şımartmak isteyecekleri her şey yanı başlarında… açık yüzme havuzu, 2 adet kapalı (bay-bayan) yüzme havuzu, fitness salonları bunlardan sadece birkaç tanesi… Kreş ve çocuk kulübü, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı ile çocuklar da unutulmuyor.

1001 Pırlanta Vadisi’nde site sakinleri; basket ve voleybol sahaları, masa tenisi, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, ile sağlıklı yaşamın tadını çıkartıyor. Cafe, restaurant, bay-bayan kuaför, kuru temizleme, oto kuaför ve özel market servisi sayesinde 1001 Pırlanta Vadisi sakinleri, hayatın yüksek temposu ve yoğun iş hayatının çaldığı zamanı tekrar kazanıyor. Site sakinleri, siteden çıkmadan günlük hayatın zaman alan ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde giderme fırsatı buluyor.

Lüks, modernite ve konforun iç içe olduğu 1001 Pırlanta Vadisi’nde hayat daha yavaş akacak.

Rüzgar Medya Ajansı 2012® rm_footer